SZKOLENIE: TOKSYNA BOTULINOWA

(POZIOM PODSTAWOWY I ŚREDNIOZAAWANSOWANY)

UZYSKAJ DOSTĘP

Zaczynasz pracę z toksyną botulinową albo chcesz poszerzyć zakres jej stosowania u swoich pacjentów i sięgnąć po bardziej zaawansowane techniki? Masz wątpliwości dotyczące ilości botuliny i obszarów jej podania? Chcesz mieć pewność, jak uniknąć niepożądanych rezultatów?

SKORZYSTAJ Z WYGODNEGO DOSTĘPU DO SZKOLENIA ONLINE PROWADZONEGO PRZEZ DR. FRANCISZKA STRZAŁKOWSKIEGO

Redukcja zmarszczek mimicznych z użyciem toksyny botulinowej to jeden z najpopularniejszych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Pacjenci najbardziej obawiają się unieruchomienia mimiki, sztucznego bądź komicznego efektu. Podstawowe techniki podania toksyny botulinowej obejmują obszary czoła i okolicy oczu. Bardziej zaawansowane – redukcji zmarszczek mimicznych w dolnej partii twarzy, uniesienia kącików ust czy liftingu brwi. Szkolenie prowadzone przez dr. Franciszka Strzałkowskiego obejmuje dwie części: teoretyczną i praktyczną na 5 modelach oraz dodatkowo 20-minutową indywidualną konsultację z dr. Strzałkowskim (online).

Czas trwania: 2 godziny

Cena: 1499 zł brutto

Dostęp: 6 miesięcy, 24/7

Dr Franciszek Strzałkowski – lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, członek American Academy of Aesthetic Medicine oraz Niemieckiego Towarzystwa Terapeutów Toksyną Botulinową. Współpracował z Kliniką Uniwersytecką w Akwizgranie. Autorytet w w dziedzinie implantacji stałych nici liftingujących. Wprowadził do Polski innowacyjną metodę liftingu Easylift® z wykorzystaniem nici stałych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas licznych wykładów i szkoleń. Prowadzi Klinikę Strzałkowski w Warszawie (www.klinikastrzalkowski.pl).

Dr Franciszek Strzałkowski

lekarz medycyny estetycznej

NASZ WYKŁADOWCA

CO ZAWIERA SZKOLENIE?

Prezentacja – teoria (45 minut)

 • Mechanizm działania toksyny botulinowej.
 • Muskulatura twarzy – mięśnie odpowiedzialne za zmarszczki mimiczne.
 • Trwałość efektów zabiegów – od czego zależy?
 • Produkty dostępne na rynku i ich jednostki.
 • Wskazania rejestracyjne i off-label.
 • Zabieg mezobotoksu.
UZYSKAJ DOSTĘP

Praktyka – pokaz zabiegu na filmie (1 godz. 15 min)

 • Podstawowe wskazania zastosowania toksyny botulinowej: lwia zmarszczka, zmarszczki poziome czoła, kurze łapki.
 • Lifting brwi.
 • Przeciwwskazania.
 • Zalecenia pozabiegowe.
 • Powikłania po zabiegach z toksyną botulinową.

20 minut indywidualnej konsultacji

 • Przygotowanie do zabiegu.
 • Przygotowanie preparatu toksyny botulinowej.
 • Precyzyjne określenie punktów podania preparatu w zależności od indywidualnej anatomii.
 • Model 1: mężczyzna, trzy podstawowe wskazania do zabiegu: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki (technika podstawowa).
 • Modelka 2: kobieta, trzy podstawowe wskazania do zabiegu: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki (technika podstawowa).
 • Modelka 3: kobieta, obszary podstawowe i delikatne uniesienie brwi (technika średniozaawansowana).
 • Modelka 4: zmarszczki poziome czoła, zmarszczki palacza i opadające kąciki ust, zmarszczki królicze nosa (technika średniozaawansowana).
 • Leczenie nadpotliwości (oznaczenie obszaru i iniekcja).
 • Redukcja uśmiechu dziąsłowego.

Dodatkowo w cenie każda osoba, która zakupi dostęp do szkolenia, otrzyma możliwość indywidualnej konsultacji online z prowadzącym – w terminie ustalonym indywidualnie, nie później niż w ciągu 3 miesięcy od wykupienia dostępu do szkolenia.

ZWIASTUN SZKOLENIA

CO ZYSKUJESZ?

DOSTĘP 24/7

Wygodny dostęp do szkolenia, z dowolnego urządzenia, przez 6 miesięcy.

KONSULTACJA

Indywidualna 20-minutowa konsultacja z wykładowcą prowadzącym szkolenie.

CERTYFIKAT

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia – wystawiany po obejrzeniu materiałów.

Dlaczego warto?

Zyskujesz możliwość podpatrzenia zabiegu krok po kroku w wykonaniu trenera wyspecjalizowanego w technikach podawania toksyny botulinowej.

Masz możliwość poszerzyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną – ze szczegółowym omówieniem i pokazaniem poszczególnych etapów zabiegu, tak aby wykorzystać to potem „na żywo” w zabiegu.

Każda osoba, która zakupi szkolenie, otrzymuje również 20-minutową indywidualną konsultację z dr. Franciszkiem Strzałkowskim, na której może dopytać o technikę zabiegową bądź omówić przypadki swoich pacjentów.

UZYSKAJ DOSTĘP

FAQ

Jak mogę korzystać ze szkoleń na platformie?

Szkolenie online możesz kupić klikając „Kup szkolenie”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, a następnie do opcji zakupu online. Jeśli masz już konto na platformie, dane z formularza zostaną „nadpisane” do Twojego konta. Szkolenie możesz też kupić bezpośrednio z platformy, po zalogowaniu. Po dokonaniu zakupu i podaniu danych do faktury, na Twojego maila zostanie wysłana faktura i potwierdzenie zakupu.

Jak długo będę mieć dostęp do szkolenia?

Dostęp do szkoleń trwa 6 miesięcy – na taki okres dysponujemy licencją na to szkolenie. W tym czasie wykupione szkolenie jest dostępne 24h/7 dni. Możesz z niego korzystać z dowolnego urządzenia (maksymalnie dwa urządzenia).

Jak odzyskać hasło do platformy?

Jeśli zapomniałeś hasła do platformy, na stronie logowania kliknij w przycisk: „Zapomniałeś hasła?” i postępuj według wskazówek. Pamiętaj, że Twoim loginem jest adres e-mail podany przy rejestracji.

Jak umówić 20-minutową konsultację z wykładowcą?

Po wykupieniu szkolenia wyślemy do Ciebie maila z bezpośrednim kontaktem do wykładowcy, tak abyś mógł umówić konsultację online w dogodnym dla Ciebie terminie. Spotkanie odbędzie się poprzez system umożliwiający spotkania online, do którego link wyślemy po umówieniu konsultacji. Pamiętaj, że z konsultacji należy skorzystać w ciągu 3 miesięcy od zakupu szkolenia.

Kiedy otrzymam certyfikat ukończenia szkolenia?

Certyfikat będzie dostępny po obejrzeniu szkolenia w formie .pdf do pobrania i wydruku na Twoim koncie na platformie.

Czy mogę zrezygnować z zakupionego szkolenia?

Zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Iwona Czapran

Anna Kondratowicz

ZAMKNIĘTA GRUPA DLA LEKARZY NA FB:

PLATFORMA: www.wdme.pl


© Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej