SZKOLENIE: LASER CO2 W MEDYCYNIE
ESTETYCZNEJ
I DERMATOLOGII

UZYSKAJ DOSTĘP

Planujesz wprowadzić do swojej oferty zabiegi z użyciem lasera CO2 albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zastosowania tej technologii w zabiegach medycznych, tak aby uzyskiwać u swoich pacjentów widoczne efekty bez ryzyka powikłań i skutków ubocznych?

SKORZYSTAJ Z WYGODNEGO DOSTĘPU DO SZKOLENIA ONLINE PROWADZONEGO PRZEZ DR. GABRIELA RUCIŃSKIEGO

Laser CO2 jest metodą o wszechstronnym zastosowaniu, często wybieraną przez lekarzy medycyny estetycznej. Pozwala nie tylko skutecznie przebudować i odmłodzić skórę, ale też leczyć wiele problemów dermatologicznych. Szkolenie prowadzone przez dr. Gabriela Rucińskiego obejmuje część teoretyczną w formie prezentacji oraz pokaz trzech najczęstszych zastosowań lasera CO2 na 3 modelach.

Dostęp: 6 miesięcy, 24/7

Czas trwania: 2 godz. 10 min

Cena: 1499 zł brutto

Dr Gabriel Ruciński – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Do 2018 r. pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Zajmuje się leczeniem i opieką nad pacjentami z otyłością. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i zagranicą. Prowadzi własne centrum szkoleniowe dla lekarzy medycyny estetycznej oraz klinikę Bellamed w Elblągu (www.bella-med.pl).

Dr Gabriel Ruciński

lekarz medycyny estetycznej

NASZ WYKŁADOWCA

CO ZAWIERA SZKOLENIE?

Prezentacja – teoria (58 minut)

 • Co to jest laser CO2?
 • Co to jest laser frakcyjny?
 • Lasery ablacyjne vs nieablacyjne
 • Podstawowe parametry laserów (długość fali, moc promieniowania P, energia impulsu E, wielkość plamki, czas trwania impulsu)
 • Zastosowanie lasera w dermatologii i medycynie estetycznej
UZYSKAJ DOSTĘP

Praktyka – pokazy zabiegów na filmach (1 godz. 12 min)

 • Zastosowanie kosmetyczne: resurfacing, peeling, rozjaśnianie przebarwień, leczenie blizn i rozstępów
 • Zastosowanie terapeutyczne: rogowacenie słoneczne, rak podstawnokomórkowy, kępki żółte i inne
 • Przeciwwskazania do zabiegów
 • Bezpieczeństwo stosowania
 • Powikłania i działania niepożądane
 • Schemat leczenia i zalecenia po zabiegach

20 minut indywidualnej konsultacji

 • Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu (dobór parametrów, przebieg zabiegu, zalecenia).
 • Laserowe usuwanie zmian skórnych (zastosowanie dermatochirurgiczne).
 • Resurfacing laserowy (dobór parametrów, przebieg zabiegu, zalecenia).
 • Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych (dobór parametrów, przebieg zabiegu, zalecenia).

Dodatkowo w cenie każda osoba, która zakupi dostęp do szkolenia, otrzyma możliwość indywidualnej konsultacji online z prowadzącym – w terminie ustalonym indywidualnie, nie później niż w ciągu 3 miesięcy od wykupienia dostępu do szkolenia.

ZWIASTUN SZKOLENIA

CO ZYSKUJESZ?

DOSTĘP 24/7

Wygodny dostęp do szkolenia, z dowolnego urządzenia, przez 6 miesięcy.

KONSULTACJA

Indywidualna 20-minutowa konsultacja z wykładowcą prowadzącym szkolenie.

CERTYFIKAT

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia – wystawiany po obejrzeniu materiałów.

Dlaczego warto?

Zyskujesz możliwość podpatrzenia zabiegu krok po kroku w wykonaniu trenera wyspecjalizowanego w technice lipostransferu.

Masz możliwość poszerzyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną – ze szczegółowym omówieniem i pokazaniem poszczególnych etapów zabiegu, tak aby wykorzystać to potem „na żywo” w zabiegu.

Każda osoba, która zakupi szkolenie, otrzymuje również 20-minutową indywidualną konsultację z dr. Gabrielem Rucińskim, na której może dopytać o technikę zabiegową bądź omówić przypadki swoich pacjentów.

UZYSKAJ DOSTĘP

FAQ

Jak mogę korzystać ze szkoleń na platformie?

Szkolenie online możesz kupić klikając „Kup szkolenie”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, a następnie do opcji zakupu online. Jeśli masz już konto na platformie, dane z formularza zostaną „nadpisane” do Twojego konta. Szkolenie możesz też kupić bezpośrednio z platformy, po zalogowaniu. Po dokonaniu zakupu i podaniu danych do faktury, na Twojego maila zostanie wysłana faktura i potwierdzenie zakupu.

Jak długo będę mieć dostęp do szkolenia?

Dostęp do szkoleń trwa 6 miesięcy – na taki okres dysponujemy licencją na to szkolenie. W tym czasie wykupione szkolenie jest dostępne 24h/7 dni. Możesz z niego korzystać z dowolnego urządzenia (maksymalnie dwa urządzenia).

Jak odzyskać hasło do platformy?

Jeśli zapomniałeś hasła do platformy, na stronie logowania kliknij w przycisk: „Zapomniałeś hasła?” i postępuj według wskazówek. Pamiętaj, że Twoim loginem jest adres e-mail podany przy rejestracji.

Jak umówić 20-minutową konsultację z wykładowcą?

Po wykupieniu szkolenia wyślemy do Ciebie maila z bezpośrednim kontaktem do wykładowcy, tak abyś mógł umówić konsultację online w dogodnym dla Ciebie terminie. Spotkanie odbędzie się poprzez system umożliwiający spotkania online, do którego link wyślemy po umówieniu konsultacji. Pamiętaj, że z konsultacji należy skorzystać w ciągu 3 miesięcy od zakupu szkolenia.

Kiedy otrzymam certyfikat ukończenia szkolenia?

Certyfikat będzie dostępny po obejrzeniu szkolenia w formie .pdf do pobrania i wydruku na Twoim koncie na platformie.

Czy mogę zrezygnować z zakupionego szkolenia?

Zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Iwona Czapran

Anna Kondratowicz

ZAMKNIĘTA GRUPA DLA LEKARZY NA FB:

PLATFORMA: www.wdme.pl


© Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej