SZKOLENIE: KOREKCJA NOSA KWASEM HIALURONOWYM

UZYSKAJ DOSTĘP

Chcesz poznać szczegóły coraz bardziej poszukiwanego przez pacjentów zabiegu niechirurgicznej korekcji nosa za pomocą kwasu hialuronowego? Zobaczyć, jak dobrze zaplanować zabieg i jaką techniką go wykonać, aby uzyskać naturalny efekt poprawy?

SKORZYSTAJ Z WYGODNEGO DOSTĘPU DO SZKOLENIA ONLINE PROWADZONEGO PRZEZ DR EWĘ RYBICKĄ

Niechirurgiczna korekcja nosa jest zabiegiem pozwalającym uzyskać niezwykle satysfakcjonujący efekt poprawy wyglądu pacjenta. Podanie kwasu hialuronowego w tym obszarze wymaga ogromnej precyzji, dokładnej znajomości anatomii, a także umiejętności oceny proporcji i profilu grzbietu nosa, tak aby uzyskany rezultat był zadowalający, a jednocześnie naturalny. Szkolenie z technik korekcji nosa kwasem hialuronowym prowadzone przez dr Ewę Rybicką składa się z dwóch części: wykładu wraz z prezentacją oraz pokazu zabiegu na dwóch modelkach oraz dodatkowo z 20-minutowej indywidualnej konsultacji z dr Rybicką (online).

Dostęp: 6 miesięcy, 24/7

Czas trwania: 50 minut

Cena: 1499 zł brutto

Dr Ewa Rybicka – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, w 2004 r. ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, uczestniczy w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Jest certyfikowanym trenerem metod Aptos. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu toksyny botulinowej oraz wypełniaczy tkankowych oraz autorski cykl szkoleniowy dla lekarzy medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice.

Prowadzi klinikę Estetica Nova w Warszawie (www.esteticanova.com.pl).

Dr Ewa Rybicka

lekarz medycyny estetycznej

NASZ WYKŁADOWCA

CO ZAWIERA SZKOLENIE?

Prezentacja – teoria (30 minut)

 • Anatomia twarzy i budowa nosa.
 • Ocena profilu i proporcji nosa.
 • Leczenie nosa kwasem hialuronowym – możliwości (korekcja garbu lub zagłębienia grzbietu nosa, powiększenie nosa, dodanie wysokości grzbietowi, wydłużenie nosa, korekcja opadającego czubka nosa, korekcja asymetrii).
UZYSKAJ DOSTĘP

Praktyka – pokaz zabiegu na filmie (20 minut)

 • Leczenie nosa TBX A (zmarszczki królicze nosa, uniesienie koniuszka nosa).
 • Powikłania i zapobieganie efektom niepożądanym.
 • Efekty zabiegów – przykłady.

20 minut indywidualnej konsultacji

 • Przygotowanie do zabiegu.
 • Ocena profilu i proporcji nosa.
 • Znieczulenie do zabiegu.
 • Modelka 1: uzupełnienie objętości w obrębie konta nosowo-czołowego celem likwidacji garbu, lekka korekcja grzbietu i kolumienki.
 • Modelka 2: wyrównanie linii grzbietu, usztywnienie kolumienki, delikatny lifting czubka nosa (zabieg powtórny po ok. 1,5 roku od pierwszego).
 • Ocena efektu.
 • Zalecenia pozabiegowe dla pacjenta.

Dodatkowo w cenie każda osoba, która zakupi dostęp do szkolenia, otrzyma możliwość indywidualnej konsultacji online z prowadzącym – w terminie ustalonym indywidualnie, nie później niż w ciągu 3 miesięcy od wykupienia dostępu do szkolenia.

ZWIASTUN SZKOLENIA

CO ZYSKUJESZ?

DOSTĘP 24/7

Wygodny dostęp do szkolenia, z dowolnego urządzenia, przez 6 miesięcy.

KONSULTACJA

Indywidualna 20-minutowa konsultacja z wykładowcą prowadzącym szkolenie.

CERTYFIKAT

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia – wystawiany po obejrzeniu materiałów.

Dlaczego warto?

Zyskujesz możliwość podpatrzenia zabiegu krok po kroku w wykonaniu trenera wyspecjalizowanego w technice lipostransferu.

Masz możliwość poszerzyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną – ze szczegółowym omówieniem i pokazaniem poszczególnych etapów zabiegu, tak aby wykorzystać to potem „na żywo” w zabiegu.

Każda osoba, która zakupi szkolenie, otrzymuje również 20-minutową indywidualną konsultację z dr Ewą Rybicką, na której może dopytać o technikę zabiegową bądź omówić przypadki swoich pacjentów.

UZYSKAJ DOSTĘP

FAQ

Jak mogę korzystać ze szkoleń na platformie?

Szkolenie online możesz kupić klikając „Kup szkolenie”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, a następnie do opcji zakupu online. Jeśli masz już konto na platformie, dane z formularza zostaną „nadpisane” do Twojego konta. Szkolenie możesz też kupić bezpośrednio z platformy, po zalogowaniu. Po dokonaniu zakupu i podaniu danych do faktury, na Twojego maila zostanie wysłana faktura i potwierdzenie zakupu.

Jak długo będę mieć dostęp do szkolenia?

Dostęp do szkoleń trwa 6 miesięcy – na taki okres dysponujemy licencją na to szkolenie. W tym czasie wykupione szkolenie jest dostępne 24h/7 dni. Możesz z niego korzystać z dowolnego urządzenia (maksymalnie dwa urządzenia).

Jak odzyskać hasło do platformy?

Jeśli zapomniałeś hasła do platformy, na stronie logowania kliknij w przycisk: „Zapomniałeś hasła?” i postępuj według wskazówek. Pamiętaj, że Twoim loginem jest adres e-mail podany przy rejestracji.

Jak umówić 20-minutową konsultację z wykładowcą?

Po wykupieniu szkolenia wyślemy do Ciebie maila z bezpośrednim kontaktem do wykładowcy, tak abyś mógł umówić konsultację online w dogodnym dla Ciebie terminie. Spotkanie odbędzie się poprzez system umożliwiający spotkania online, do którego link wyślemy po umówieniu konsultacji. Pamiętaj, że z konsultacji należy skorzystać w ciągu 3 miesięcy od zakupu szkolenia.

Kiedy otrzymam certyfikat ukończenia szkolenia?

Certyfikat będzie dostępny po obejrzeniu szkolenia w formie .pdf do pobrania i wydruku na Twoim koncie na platformie.

Czy mogę zrezygnować z zakupionego szkolenia?

Zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Iwona Czapran

Anna Kondratowicz

ZAMKNIĘTA GRUPA DLA LEKARZY NA FB:

PLATFORMA: www.wdme.pl


© Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej